Jdi na obsah Jdi na menu

Rozhovor pro Telebrity

3. 8. 2015

                       11703342_435736766616872_5526431413808914617_n.jpg

11822686_436002349923647_1970809938336104907_n.jpgJaký je život před a po narození dítěte, co vše se u tebe změnilo?

Vždy pro mě byla a je důležitá rodina. Toužila jsem po dítěti. Sice mi nevyšel plán jej mít v 27 letech, ale syn Eliáš Diallo (7.11.2014) přišel v dobrý čas i tak. Před jeho narozením jsem se cítila neúplná a pořád mi něco chybělo. Ted už vím, že mi chybělo to miminko, ten největší smysl, náplň a motor. Člověk přestane být jenom JÁ, ale už je to Elík. I když samozřejmě i matka musí být v klidu, v pohodě a pak jde vše líp. Nelituji ničeho v životě, vše je tak, jak má být. Proto tím, čím jsem si v životě prošla, mi bude velikou nápovědou a nějak tak cítím sílu. Změnilo se to, že se v podstatě cítím velice mladě s energií, kterou jsem měla v 18 letech, jenom mám toho úžasného syna. Vnese se dávka zodpovědnosti a lepší organizace práce doma i celkově v pracovním světě. Dítě není překážkou v ničem, pokud si umí rodina udělat skvělý harmonogram. Přesto, že někdy je to únavné, přírodou je dané, že jsou někde skryté rezervy a fungovat se musí. Připadám si stejná, jenom jsem změnila určité priority. Nic mě lehce nerozhodí a uměla bych se lépe bránit.

Jak to jde s muzikou a tvou současnou novou tvorbou?

Momentálně se věnuji textování nových písní, přípravou na akce, které mě čekají, jak sólově, tak s kapelou Sly Rabbits. Ráda bych vydala nové CD a našla tak podporu, třeba ve větší nahrávací společnosti. Zajímám se o vánoční klasické písně a vytvářím si dobrý tým spolehlivých lidí, kteří mají stejný směr. Nechávám prostor bezprostřednímu tempu a tak nějak pocitově. V plánu jsou festivaly v zahraničí i v ČR. Krok po kroku. Ještě máme před sebou spoustu let a určitě vše přijde ve správný čas. Studio a nahrávání bude určitě časté v tomto roce, na což se moc těším. Jinak také obnovuji dobré kontakty. Bez komunikace to moc nejde.

Pamatuji si tvůj HIT Harmony, fakt povedený kousek, jak Vás napadla spolupráce s Digital Fever? h.jpg

S týmem Digital Fever jsme již před písní Harmony spolupracovali a tak nějak jsme stále v kontaktu, což je fajn. Kluci mě oslovili, pamatuji si sezení, kde jsme vše plánovali, nějaký výsledek se objevil. Věřím, že nezůstaneme jenom u jedné (dvou věcí), ale že se opět pracovně sejdeme. Jinak jsem ráda, že se píseň líbí. Potěšila mě zpráva jedné slečny na facebooku, že denně běhá, právě na píseň Harmony. Super.

Nově jsem slyšel i tvůj REGGAETON, originální na české poměry, miluješ tanec a latinskoamerickou hudbu?

Nebráním se skoro žádnému stylu, REGGAETON se mi líbí. Tančím ráda a i latinské písně jsou na vlnění se dobré. Opět jsem právě ve fázi tančení a formování postavy. Jde to celkem rychle, pokud se zachová pravidelnost. Dělám to pro sebe a svůj pocit, abych se cítila ještě lépe. Tancem se uvolňuji a určitě se vyplavují endorfiny, což je potřeba. Tančím si i na starou klasiku: Real 2 Real - Go on move nebo I like to move it. Nesmrtelné písně.

A co lekce ZUMBY, nebo podobné taneční cvičení, navštívila jsi někdy?

Jezdila jsem za přáteli do Mladé Boleslavi na taneční inspiraci, konkrétně taneční škola L&P Pik Dance. Zumba je skvělá, doma čerpám i z ní.

Kdybys mohla v tvém životě něco změnit, nebo na světě, co by to bylo? Vadí mi určitá neoprávněná netolerance a vůbec, vadí mi řešení odlišnosti. Každý ať si dělá, co chce, co cítí, pokud ovšem nezasahuje do svobody druhých. Zatím bych v mém životě toho moc neměnila. Přeju si mít co nejdéle hodně energie, jako doposud. Svět by měl jít stejným pozitivním směrem. Zatím se mi zdá, že některé boje nemají konce a jsou zbytečné.

 

převzato z Telebrity facobook.com