Jdi na obsah Jdi na menu

Vánoční fantazie - nový singl

5. 12. 2019

vanocni-fantazie---0.2.jpgMadalena João je na hudební scéně 19 rokem. Za tu dobu ušla dlouhou cestu a v letošním roce 2019 si pro své fanoušky poprvé ve své hudební kariéře připravila vánoční dárek ve formě skladby.

Její první a určitě ne poslední vánoční skladba nese název Vánoční fantazie.

Text si Madalena složila sama. Skladba je velice osobní, vtipná a s nadhledem nad všemi Vánočními zvyklostmi. Jedná se o rytmické RNB s vánočním motivem a sama Madalena o ní řekla:

 “Tato písnička byla v plánu již v loňském roce, ale bohužel mne v tu dobu nic nenapadalo, žádná múza mě, jak se říká nepolíbila. Letos jsem opět sedla k papíru a tužka tentokráte psala sama. Během jednoho víkendu vznikla vánoční písnička. Musím říci, že se v ní odráží dobrá nálada. Přišlo to tak nějak samo a myšlenky se tvořily bezprostředně. Doufám, že se skladba bude líbit, odráží hodně náš domov, který je pro mne nejdůležitější. „

 

Vánoční fantazie bude opět vydána digitálně přes Supraphone.cz  s  následnou distribucí do aplikací s hudbou jako je např.: Deezer, Spotify, Youradio a do dalších 250 obchodů s hudbou.